30 Mayıs 2023

Uzmanlarımız

Prof.Dr.Sebnem GultekinPrf. Dr. Şebnem Kılıç Gültekin

Fırat Üniversitesi Tıp Fakültesi mezunudur. Uludağ Üniversitesi Tıp Fakültesi Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları İhtisası, Hacettepe Tıp Fakültesi Çocuk İmmünoloji Bölümünde İmmünoloji yan dal ihtisası yaptı. 2000 yılında Uludağ Üniversitesi Tıp Fakültesi Çocuk İmmunoloji Dalını kurdu. Uludağ Üniversitesi Tıp Fakültesi Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları Anabilim Dalı Başkanı olarak görev yapmaktadır. Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları, Çocuk İmmunoloji (bağışıklık) ve Allerjisi, Çocuk Romatolojisi (romatizmal hastalıklar) uzmanlık alanlarıdır.

Doç. Dr. N. Tan Ergin

Ankara Hacettepe Üniversitesi Tıp fakültesi mezunudur. 1992 yılında KBB uzmanlığını almış 1994 yılında Başkent Üniversitesi’nin kuruluşunda görev alarak Başkent Üniversitesi KBB Anabilim Dalı’nın temellerini atmıştır. 1995 yılında Yard. Doçent Ünvanını alan Dr. N.Tan Ergin 1995-1996 yıllarında Başkent Üniversitesi Tıp Fakültesi Yönetim Kurulu üyeliği yapmıştır. Başkent Üniversitesi KBB Anabilim dalı başkan yardımcılığı ve başkanlık görevlerinde de bulunmuş ve 1997 yılında Doçentlik ünvanını kazanmıştır. 1997 yılında, Almanya da Kiel Christian-Albrechts Üniversitesinde  Lazer Cerrahisi eğitimi; 1997- 1998 yıllarında   Başkent Üniversitesinde  Nörootoloji eğitimi almıştır.

Opr. Dr. Turgay Nuri Aksu

İstanbul Üniversitesi Cerrahpaşa Tıp Fakültesi mezunudur.  İhtisasını İstanbul Bakırköy Kadın Doğum ve Çoçuk Hastalıkları Eğitim ve Araştırma Hastanesi’nde 1998 yılında tamamlamıştır.  Gebelik ve tüp bebek tedavisi, preeklamsi, menapoz ve diğer Kadın Hastalıkları uzmanlık alanıdır.

Ecz. Banu Kılınç

Hacettepe Üniversitesi Eczacılık Fakültesi mezunudur. Klinik eczacılık ilgi alanıdır. “Eczacı anneyim sitesinin kurucusu, yazar ve editörüdür. İstanbul Eczacı Odası, Marmara Üniversitesi Klinik Eczacılık Derneği üyesidir.

Uzm. Psikolog Burcu Aksongur

Orta Doğu Teknik Üniversitesi Psikoloji bölümü mezunudur. Ankara Ufuk Üniversitesi Psikoloji Yüksek Lisans öğrenimini Gelişim-Sosyal Psikoloji alanında tamamlamıştır. Aile Danışmanlığı, evlilik terapileri, çocuk ve ergen psikolojisi ilgi alanlarıdır. Türk Psikologlar Derneği Üyesidir. Ankara Eğitim ve Aile Danışmanlığı Merkezi’nin kurucusudur.