20 Mayıs 2019
Ana Sayfa / Uzmanlarımız

Uzmanlarımız

Prof.Dr.Sebnem GultekinPrf. Dr. Şebnem Kılıç Gültekin

Fırat Üniversitesi Tıp Fakültesi mezunudur. Uludağ Üniversitesi Tıp Fakültesi Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları İhtisası, Hacettepe Tıp Fakültesi Çocuk İmmünoloji Bölümünde İmmünoloji yan dal ihtisası yaptı. 2000 yılında Uludağ Üniversitesi Tıp Fakültesi Çocuk İmmunoloji Dalını kurdu. Uludağ Üniversitesi Tıp Fakültesi Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları Anabilim Dalı Başkanı olarak görev yapmaktadır. Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları, Çocuk İmmunoloji (bağışıklık) ve Allerjisi, Çocuk Romatolojisi (romatizmal hastalıklar) uzmanlık alanlarıdır.

Doç. Dr. N. Tan Ergin

Ankara Hacettepe Üniversitesi Tıp fakültesi mezunudur. 1992 yılında KBB uzmanlığını almış 1994 yılında Başkent Üniversitesi’nin kuruluşunda görev alarak Başkent Üniversitesi KBB Anabilim Dalı’nın temellerini atmıştır. 1995 yılında Yard. Doçent Ünvanını alan Dr. N.Tan Ergin 1995-1996 yıllarında Başkent Üniversitesi Tıp Fakültesi Yönetim Kurulu üyeliği yapmıştır. Başkent Üniversitesi KBB Anabilim dalı başkan yardımcılığı ve başkanlık görevlerinde de bulunmuş ve 1997 yılında Doçentlik ünvanını kazanmıştır. 1997 yılında, Almanya da Kiel Christian-Albrechts Üniversitesinde  Lazer Cerrahisi eğitimi; 1997- 1998 yıllarında   Başkent Üniversitesinde  Nörootoloji eğitimi almıştır.

Opr. Dr. Turgay Nuri Aksu

İstanbul Üniversitesi Cerrahpaşa Tıp Fakültesi mezunudur.  İhtisasını İstanbul Bakırköy Kadın Doğum ve Çoçuk Hastalıkları Eğitim ve Araştırma Hastanesi’nde 1998 yılında tamamlamıştır.  Gebelik ve tüp bebek tedavisi, preeklamsi, menapoz ve diğer Kadın Hastalıkları uzmanlık alanıdır.

Ecz. Banu Kılınç

Hacettepe Üniversitesi Eczacılık Fakültesi mezunudur. Klinik eczacılık ilgi alanıdır. “Eczacı anneyim sitesinin kurucusu, yazar ve editörüdür. İstanbul Eczacı Odası, Marmara Üniversitesi Klinik Eczacılık Derneği üyesidir.

Uzm. Psikolog Burcu Aksongur

Orta Doğu Teknik Üniversitesi Psikoloji bölümü mezunudur. Ankara Ufuk Üniversitesi Psikoloji Yüksek Lisans öğrenimini Gelişim-Sosyal Psikoloji alanında tamamlamıştır. Aile Danışmanlığı, evlilik terapileri, çocuk ve ergen psikolojisi ilgi alanlarıdır. Türk Psikologlar Derneği Üyesidir. Ankara Eğitim ve Aile Danışmanlığı Merkezi’nin kurucusudur.


Fazla kilolardan mı şikayetçisiniz? O halde neden mide küçültme ameliyatı nı denemiyorsunuz. mide küçültme ameliyatı, zayıflamak isteyenler için kesin bir çözüm sunuyor. Üstelik çok kısa bir süre içersinde hayal ettiğiniz kilolara kavuşabilirsiniz.
Caminin önünde ve iki yanında geniş cami halısı dış avlusu olup bunun çevresi pencereli duvarlarla çevrilidir. Bu avulya 3 ü cephede olmak üzere, 8 kapıdan girilir. Şadırvan avlusu, 26 adet granit mermer ve porfir sütuna oturtulmuş, 30 kubbeyle çevrili geniş alandır. Mermer döşemeli bu geniş sahanın ortasında 6 mermer sütunlu şadırvan, sahanın azametini gösterir. Şadırvanın kemerleri, kabartma olarak Rumi geçmelerle ve köşebentleri, kabartma, lale ve karanfil motifleriyle bezelidir. İç avluya, biri cepheden ikisi yandan olmak üzere herbiri merdivenli 3 kapıdan girilmektedir. Bu kapılarla dış avlunun cümle kapısı, ozamana kadar benzeri görülmemiş bronz kapılardır. Kubbeden aşağı doğru indikçe mekan yayılmaktadır. Bu piramidel yükselme ve yayılma sonucunda göz yanlara ve yukarıya doğru aynı mesafelere ulaşmaktadır. Bu özelliklerden dolayı, mekanın neresinde olursanız olun, bütün mekana hakim görüş sağlarsınız. Kubbe yaklaşık olarak 43 metre yükseklikte ve köşeleri pandantifle doldurulmuş 4 muazzam kemer üzerine oturtulmaktadır. Caminin su basmanı üzerinde olması ve kubbe yüksekliği nedeniyle pencereleri oldukça fazladır. Böylece caminin içini süsleyen binlerce çini ve kalem işleri tatlı ışık altında görülmektedir. Caminin içindeki en önemli unsur, ince işçilikle yontulmuş mermerden yapılma mihraptır. Bitişik duvarları, seramik çinilerle kaplanmıştır fakat çevresindeki çok sayıdaki pencere onu daha az ihtişamlı gösterir. Mihrabın sağında, Caminin en kalabalık halinde dahi olsa, herkesin imamı rahatça duyabileceği şekilde dekore edilmiş mimber bulunur. Caminin içi her katında alçak düzeyde olmak üzere 50 farklı lale deseninden üretilmiş 20binden fazla çini ile döşenmiştir. Alt seviyelerdeki çiniler, geleneksel galerideki çinilerin desenleri çiçekler meyveler ve servilerle gösterişli ve ihtişamlıdır.
Onlarca birbirinden farklı ribon çeşidiyle firmamız, sizlere en kaliteli ürünü en uygun fiyatlardan vermeyi amaçlıyor. Resin ribonlar daha çok sentetik ve plastik etiketler için uygundur. Fiyatları Wax Resine göre daha pahalıdır. Resin ribon en dayanıklı ribon çeşididir. Aşınmaya, kimyasallara ve yüksek ısıya maruz kalacak etiketlerde tercih edilir.Tekstil baskılarında en ağır yıkamalara dayanıklı ribon olan resin ribon alkol testinde de çıkmamaktadır. Resin ribonla polyester, polimid, polipropilen ve polietilen etiketlere baskı yapmak mümkündür. Reçine oranı diğer türlere kıyasla en yüksek seviyededir. Karışımında karbon, bazı kimyasallar, reçine ve balmumu kullanılır. Wax Resin ribonlar adından da anlaşılacağı üzere wax ile resin kalite ribon arasındadır. Fiyat olarak wax ribonların ortalama olarak 2 katı fiyatında resin ribonların ise yarı fiyatındadır. Bazı barkod yazıcılar normalde kağıt bazlı etiketler üzerine baskı için wax ribon kullanılması gerekiyorken wax resin ribona ihtiyaç duyarlar. Bu durum barkod yazıcının baskı kafası ile alakalıdır. Wax ribon, genel amaç ile ekonomik olarak termal transferi yapılmasını sağlayan ribon çeşididir. Kağıt bazlı etiketlere baskı alırken kullandığımız wax ribonlar uygun fiyatları ile de baskı maliyetini düşüren ribon çeşididir. Plastik bazlı etiketler hariç diğer tüm etiketlerin %90′ ına yakınına wax ribon ile baskı alabilirsiniz.
En güzel cami halısı burda.
Caminin önünde ve iki yanında geniş cami halısı dış avlusu olup bunun çevresi pencereli duvarlarla çevrilidir. Bu avulya 3 ü cephede olmak üzere, 8 kapıdan girilir. Şadırvan avlusu, 26 adet granit mermer ve porfir sütuna oturtulmuş, 30 kubbeyle çevrili geniş alandır. Mermer döşemeli bu geniş sahanın ortasında 6 mermer sütunlu şadırvan, sahanın azametini gösterir. Şadırvanın kemerleri, kabartma olarak Rumi geçmelerle ve köşebentleri, kabartma, lale ve karanfil motifleriyle bezelidir. İç avluya, biri cepheden ikisi yandan olmak üzere herbiri merdivenli 3 kapıdan girilmektedir.