13 Temmuz 2024

Hangi Temizlik Ürünü?

temizlik-urunleriBebek doğduktan sonra daha da önem kazanan hijyen bir ortam sağlamak isteyen annelerin hizmetine sunulmuş binlerce temizlik ürün varlığı, temizlik ürünleri seçiminde bize yardımcı olmakla birlikte “hangi temizlik ürünü? ” sorusunu da beraberinde getirmektedir.

Bebeğinizin kıyafetlerini yıkamada kullandığınız detarjanlar bebeğinizin cildi için sağlıklı mıdır? Emekleyen bebeğiniz için evinizin hijyenini sağlamak amacıyla kullandığınız sayısız ürünün kalıntıları zararlı mıdır?

Günümüzde alerjik bir yapıya sahip olsun veya olmasın cilt sorunları, üst solunum yolları enfeksiyonları, idrar yolları enfeksiyonu gibi hastalıklar bebekler ve çocuklarda artmaktadır. Binlerce çeşit temizlik ürünü ve deterjan kalıntıları bebek ve çocukların hassas ciltlerine zarar verebilmektedir. Bu nedenle kimyasal yapıda olan deterjan kalıntılarının zararlarından bebeğini korumak isteyen anneler için özel üretilmiş doğal temizlik ürünlerini bulmak artık mümkün. Bu ürünler sayesinde eviniz hem gerçek ve doğal temizliğe ulaşıyor, hem de aileniz için güvenilir bir ortam oluşturuyor. Bu ürünler ekonomik ürünlere göre daha az kalıntı bırakıyor. Diğer ürünler ise daha ekonomik diyorsanız durulama işlemini çok iyi yapmalısınız. Bol suda durulama yapmalı ve kimyasal deterjanları çok miktarda kullanmamalısınız. Unutmayınız teknolojinin ilerlemesiyle artık daha az miktarda deterjan ile daha iyi temizlik elde edilebilmektedir. Bu nedenle paketlerde verilen ölçüyü aşmayınız.

Bunu Gördünüz mü?

Öfke Terapisi ve İkili İlişkilerde Öfke

Eğer çiftler arasında öfke dolu çatışmalar yaşanıyor ve bu tartışmaların sıklığı artıyor ise çiftin bu …