18 Temmuz 2019
Ana Sayfa / Hamilelik / Hamilelik Dönemleri ve Şikayetleri / Hamile Kıyafetleri Nasıl Olmalı?

Hamile Kıyafetleri Nasıl Olmalı?

hamile-kıyafetleriKendinizi bu döneminizde rahat ve mutlu hissedeceğiniz sağlıklı ve şık hamile kıyafetleri bulmanız artık çok kolay.
Hamileliğin ilk üç aylık döneminde hala var olan kıyafetlerinizi kullanabiliyor olsanız dahi beliniz kalınlaşmaya başlayacağından belinizi sıkmayan etek ve pantolanlar tercih etmenizi öneririz. Günümüzde hamile giyim sektörü çok gelişti, nevarki sizi en rahat ve mutlu hissettirecek, sağlıklı ürünler seçmenizde yarar vardır.
Hamileliğin ikinci üç ayında büyüyen karnınıza uygun, karına baskı yapmayan süper-elastik pantalonlar, hava sirkülasyonuna engel olmayan etek ve elbise seçimi uygundur.
Son üç aylık dönemde yine içinde rahat hareket edeceğiniz taytlar, bol t-shirtler, atletler, elbiseler vs. kullanabilirsiniz.
Çalışan anne adayları için kendinizi içinde şık ve rahat hissedeceğiniz iş kıyafetleri seçiminde yazın ve bahar aylarında ter tutan pamuklu giysiler kışın ise yine polyester, nylon içermeyen yün oranı yüksek kıyafetler seçebilirsiniz. Basic t-shirtler ve taytlar her zaman elinizin altında olmalıdır.
Hamilelerinin duruma göre çıkarıp tekrar giyebilecekleri birkaç kat giyinmelerini tavsiye ederiz.
Ayakkabi seçimine dikkat edilmelidir. Hamilelik dönemi yüksek ökçeli ayakkabıları rafa kaldırma zamanı. Rahat yürüyebileceğiniz babetler, terlikler, spor ayakkabıları, en fazla 5 cm olacak şekilde ökçeli ayakkabilar kullanılmalıdır.

Bebeğinizi emzirmeye karar verdiyseniz emzirme sütyeninizi, fanilanızı son ayınızda almanızı tavsiye ederiz. En az 2 adet olmalı. Ter çekme ve tahriş etmemesi açısından pamuklu olan emzirme sütyen ve fanila alınız.

Ayrıca şık eşarplar, çantalar, her zaman kullanabileceğiniz aksesuarlar anne adaylarının kendilerini daha da güzel hissedecekleri tamamlayıcı ürünlerdir.

Bunu Gördünüz mü?

Tetanoz Aşısı Hamilelere Nasıl Uygulanır?

Tetanoz aşısı hamilelikte yapılması gerekli olan bir aşıdır. Tetanoz aşısının uygulanmasında her hangi bir sakınca …

Barkod Etiketi üretimi yapan firmaların işi ciddi bir iştir. Bu anlamda sizin de hangi firmayla çalışma yatığınız çok büyük önem taşır. Kullanım alanı sınırsızdır. Her alanda ve her sektörde bu etiketlere ihtiyaç duyulur. Etiket çeşitleri ve Barkod etiketleri, seri üretimle hazırlanmaktadır. Etiketler ahşap, plastik, metal ya da cam gibi ambalajlı ürünlerin üzerilerine ugulanır.
Mide botoksu midenin belirli yerlerine botoks maddesi enjekte etme suretiyle midedeki kasların çalışmasını sınırlandırmayı ve sayede midenin gıdaları sindirim sürecini yavaşlatarak buna bağlı olan açlık-tokluk hissi süresinin de uzatılmasını amaçlayan ameliyatsız kolay kilo verme tedavisidir. Botoks uygulanırken, midenin detaylı şekilde içerden görüntülenmesini sağlayan endoskopi uygulaması ile gerçekleştirilir. Bu sayede hastaya sadece gastroskpik uygulaması kadar bir rahatsızlık olur. Özellikle diyet programlarına ve düzenli egzersizlere uymakta zorlanan ve buna bağlı olarak da obeziteye yakalanan, bu yüzdende obezitenin sebep olduğu çeşitli sağlık sorunları olan kişiler için mide botoksu bir devrim niteliğindedir ve son yıllarda ülkemizde yaygın olarak kullanılmaktadır.
En güzel cami halısı dış avlusu olup bunun çevresi pencereli duvarlarla çevrilidir. Bu avulya 3 ü cephede olmak üzere, 8 kapıdan girilir. Şadırvan avlusu, 26 adet granit mermer ve porfir sütuna oturtulmuş, 30 kubbeyle çevrili geniş alandır. Mermer döşemeli bu geniş sahanın ortasında 6 mermer sütunlu şadırvan, sahanın azametini gösterir. Şadırvanın kemerleri, kabartma olarak Rumi geçmelerle ve köşebentleri, kabartma, lale ve karanfil motifleriyle bezelidir.
En güzel cami halısı dış avlusu olup bunun çevresi pencereli duvarlarla çevrilidir. Bu avulya 3 ü cephede olmak üzere, 8 kapıdan girilir. Şadırvan avlusu, 26 adet granit mermer ve porfir sütuna oturtulmuş, 30 kubbeyle çevrili geniş alandır. Mermer döşemeli bu geniş sahanın ortasında 6 mermer sütunlu şadırvan, sahanın azametini gösterir. Şadırvanın kemerleri, kabartma olarak Rumi geçmelerle ve köşebentleri, kabartma, lale ve karanfil motifleriyle bezelidir.
Termal Etiket Eco Termal etiket, yüzeyinde hami bir katman bulunmayan miktar çeşididir. Kumbara üzerine termal lamine edilmesi sonucunda oluşmaktadır. Kullanılan barkod yazıcının baş bölgesindeki ısı beraberlik birlikte termal sıvılaşma özelliği gösterir dahi bu şekilde Eco termal etiketin üzerine baskı alınır. Bu termal etiketlere yumruk termal olarak (ısıyla) yapılır ve yerde yüzden ribon kullanılmaz. Ribon kullanımı olmadığı için tahakküm maliyeti sıfıra yakındır.
Dijital Baskı ve baskı etiketi teknolojileri geliştikçe firmaların büyük ebatlı etiket ihtiyaçlarına da dijital çözümler sunulmaya başlamıştır. Böylece, birbirinden canlı renklerin ve kusursuz çizgilerin hakimiyetindeki büyük ebatlı dijital baskı etkileri; kurumsal firmaların reklam kampanyalarındaki en iddialı unsurlarına dönüşmüştür.