12 Haziran 2024

Baby Shower Partisi

baby-showerBeklenen minik prens veya prenses için büyük gün öncesinde onu karşılama heyecanını aileniz ve arkadaşlarınız ile birlikte paylaşmak, kutlamak. Baby Shower partisi, doğacak olan bebeğin gelişini müjdelemek için yapılan, annesine ihtiyaç duyacağı eşyaların hediye edildiği kutlama toplantısı bu anlamda bulunmaz fırsat.

Baby Shower partisinde sevdikleriniz ve aile büyüklerinizden alacağınız tavsiyeler, fikirler, paylaşılan duygular büyük gün heyecanınıza ortak olmakla kalmaz, siz ve bebeğiniz için gelecek hediyelerle daha da renkli geçecektir.

Bebeğinizi karşılama partisi için içinizden geldiği gibi hazırlanmak en doğal hakkınız.

Baby Shower partinizi beklenen bebeğin doğum tarihinden 2 veya 1 ay öncesinden planlamanız yerinde olur. Parti için belirlenen tarihin ve saatin yer aldığı birbirinden alımlı davetiyeler ile işe başlamak en doğrusu. Misafirlerinize sunacağınız lezzetli yiyecek ve içecek sunumlarınızı, seçilecek müzikleri hatta oynanacak oyunlardan evinizin dekorasyonuna kadar en ufak ayrıntıyı bile atlamayacağınız baby shower organizasyonunuzda kendinizi daha da mutlu hissedeceksiniz.

Bunu Gördünüz mü?

Doğum Çantası

Hamileliğin 36. haftasından sonra doğum çantası hazırlıklarını tamamlamanızı ve nereye giderseniz doğum çantasını arabanız varsa …